CAKE BAR
Prentkovych agency
x
2020 рік
Cake Bar — частинка всіх найголовніших подій. Вони розділять із вами дні народження рідних, стануть третьою зіркою у весільній традиції розрізання торту (після наречених, звичайно) та врятують настрій у неприємний день.
Cake Bar втілює мрії про торт із Меладзе, улюбленим актором і фільмом, а ще додає найщиріші ваші побажання. Через кілька годин після замовлення все, що хотілось і було на думці, можна з’їсти.
А ми за кілька днів експрес-ребрендингу розробляємо айдентику, якою можна пишатися :)
Дизайн
Ми зробили 2 лого: для офлайну та для діджиталу.
У першому варіанті все просто та лаконічно. Стриманий шрифт призначений для вивіски магазину. Він зрозумілий і мінімалістичний.
Коли робили друге лого, за основу взяли тортики, які готує кондитерська. Пухко-бісквітний, з матовим фоном, тришаровий, а для акценту — глянець глазурі.
Кольори бренду ніжні, як крем. Хочеться з’їсти, ну або просто дивитися вічність.
І поки працювали разом, впевнилися: якщо свято, то буде Cake Bar. А що асоціюється зі святом? Конфеті! Такі, щоб класні, не дуже блискучі й не муляли око (як це зазвичай буває з блискітками).
Тож ми їх зробили. Фірмовий патерн — конфеті, який можна юзати, де завгодно. І прибирати потім не треба :)
А ще потурбувались про класний дизайн стаканчиків, стильні візитівки та листівочки, продумали фірмове пакування і найкращий дизайн одягу для працівників. Тепер навіть найменші дрібнички радують око.
Хто робив?
Creative Director — Діма Корінь
Strategist — Ніка Громова
Project manager — Анісія Стуканова
Designer — Денис Фартушний
Graphic Designer — Катерина Войтенко