А починався проект #razom з #aroundviewtrip, що перетворився на міні-серіал із топовими українськими блогерами в головних ролях, за яким спостерігала ледь не вся країна.

12 блогерів відправилися подорожувати незвичними куточками України на новеньких Seat Arona та Ibiza від Seat Ukraine. Щоб довга дорога була комфортною, всі обрали зручний одяг від Colins. Зберегти неймовірні спогади допомогли нові моделі камер від Canon. Подорож тривала кілька днів, тому Kasta.ua і Maslotom подбали про те, щоб навіть натяк на голод не міг зіпсувати враження від відпочинку. Indietrips допомогли організувати ночівлю у наметах та катання на байдарках, а Edem Resort Spa гостинно прийняли всіх на наступний день. Так би мовити, щоб спробувати різні види відпочинку. І звичайно ж, не забути про спорт допомогли DF DESIGNED for FITNESS.

Всі бренди отримали рекламу у кожного з 12 блогерів як у постах, так і в сторіз. #aroundviewtrip охопив дуже велику аудиторію та став справжнім інфоприводом, який освітили в одному з випусків Cosmopolitan.

prentkovych-agency
prentkovych-agency
prentkovych-agency
prentkovych-agency
prentkovych-agency
prentkovych-agency
prentkovych-agency