GOODMAMA
Prentkovych agency
x
2020-2021 рік
goodmama робить гаджети та спортивні комплекси для дітей найтурботливіших батьків. А з основних матеріалів тільки натуральна деревина та любов ❤️
Ми бачили, з якою уважністю власники підходять до кожного замовлення. Усі заміри, детальки, палички й канати проходять ретельну перевірку. Тому не могли зробити ребрендинг по-іншому. Ми творили стратегію, айдентику, 3D-моделі кожного комплекса та інструкції так само сумлінно і старанно.
У нас було 3 концепції, 59 логотипів і 26 файлів із різними варіантами. Але коли зробили цей — вагання відпали, а всі кубики склалися разом.
Ось вона, оновлена goodmama
Логотип / дизайн
Ми хотіли зробити візуал таким, як гаджет: лаконічним, зрозумілим і не нудним. І в нас вийшло — логотип можна роздивлятися декілька хвилин :)
Кубики — це символ дитинства. Усі вони розмальовані детальками ігрових гаджетів, які ми перенесли на графічні елементи. Там можна побачити й колесо, за яке тримається рука, і скалодром, яким треба підніматися. Є елементи додаткових девайсів і, звичайно, сердечко :) Лаконічний шрифт символізує стриманого дорослого, який завжди піклується про найрідніших.
Наш діджитал-столяр зібрав 72 3D-візуали кожнісінької конструкції та додаткових деталей, щоб було зручно все-все роздивитись.
Інструкції
Для зручності команда відзняла та змонтувала відеоінструкції, а ще оформила друкований варіант. Щоб уже ну геть не виникало запитань «а що з цим усім робити?».
В інструкціях усе крок за кроком сформульовано, показано та розказано. Можна збирати гаджет у реальному часі з відео або ж слідувати пунктикам у друкованому форматі.
Сайт
Сайт у goodmama такий же стильний, як і їхні гаджети.
Коли створювали його, то думали вже про комфорт дорослих.
Є зручна навігація і 3D-моделі кожного комплексу (щоб ви розгледіли їх якнайкраще), а за допомогою конструктора можна додавати різні прикольчики: гойдалки, мольберт для малювання крейдою й роликові гірки.
А ще на сторінці кожного гаджета знайдете прикріплений відеогайд, як його скласти самотужки. Бо ж кажемо, комфорт має бути і для дорослих:3
Хто робив?
Creative Director — Діма Корінь
Strategist — Ніка Громова
Project Manager — Анісія Стуканова
Tech Art Director — Денис Фартушний
Graphic Designer — Альона Пономаренко
Video Production — Антон Беcсонов
Web Developer — Влад Літкович
Creative Copywriter — Валерія Тихомирова