1/14
PRENTKOVYCH
LEVENS
❤️
любов — це всю ніч танцювати на паркеті...
на паркеті від Левенс)
ВАРІАНТИ КОМУНІКАЦІЇ
з клієнтами на сайті
1. Поп-ап сповіщення
знаю-знаю, багато користувачив "біситься" коли на сайті вилітає поп-ап
варіантів використання два:
проте, їх потрібно правильно використовувати! так і бізнесу вони допомагають... головне з правильним меседжем і в потрібний момент
1) поп-ап при скролі — меседж, який з'являється коли клієнт перебуває на конкретному місці на сайті
2) поп-ап по таймеру. назва говорить сама за себе — потрібно повідомити про знижки через 10 секунд перебування на сайті? го!
2. Сервіс прийому дзвінків
Клієнт залишає номер телефону в сервісі і натискає кнопку «Чекаю дзвінка». Отримавши заявку, CallbackHunter дзвонить менеджеру і клієнту, послідовно з'єднуючи їх.
3. Чат (онлайн консультант)

JivoSite - онлайн-консультант, чат на сайт для спілкування з користувачами вашого веб-ресурсу. Така форма зворотного зв'язку часто використовується і для збільшення продажів. ... текст користувача видно до відправки. Повідомлення, яке людина починає забивати в діалогове вікно, оператор отримує ще до того, як воно надіслано.

Опис
4. Чат. Альтернатива
Чатра - це онлайн-консультант (чат) для сайтів, через який клієнти можуть з вами зв'язатися, а ви - допомогти їм зробити покупку і відповісти на питання.
5. Чат-бот
Відвідувачі вашого сайту - це ваші найгарячіші Ліди. Замість того, щоб просити їх заповнити форму і чекати вашої відповіді, ви можете почати спілкуватися з ними прямий зараз.
Це допоможе залучити їх у взаємодію з компанією, зібрати додаткову інформацію і конвертувати їх в заявку, не має значення, вдень або вночі.
6. Коментарі (відгуки) на сайті
Disqus — веб-сервіс, що надає можливість імпорту інтернет-обговорень і коментарів на сайт користувача. Сервіс використовує свою соціальну мережу, що спрощує коментування на сайтах, що використовують його
7. Онлайн-записи
Телефон часто зайнятий або адміністратору нерідко доводиться відходити? Клієнту незручно дзвонити вам на робочому місці. Клієнти хочуть записуватися пізно ввечері або рано вранці. Перестаньте втрачати клієнтів! Необхідно дати їм інструмент, за допомогою якого вони зможуть обрати зручний час візиту самостійно!
Потрібно, якщо:
ДЯКУЄМО!
ЛЮБОВ! ЛЮБОВ! ЛЮБОВ!
❤️
ХУЙ