У ДУЖКАХ
Prentkovych agency
x
2020 рік
OpticLab у Тернополі потребував оновлення (це магазин оптики). Його заснувала Алла Отенко — офтальмолог-оптометрист, яка вже понад 4 роки допомагає людям краще бачити. Тож разом із засновницею ми вирішили й тут відкорегувати чіткість :)
Після приймання в класного офтальмолога клієнти розрізняють на вулиці сміттєвий пакет і котика. Впізнати свого малого в садочку стає легше, а студентам на парах не потрібно фоткати презентацію на телефон, щоби розгледіти ближче :) Можна махати «привіт» і бути впевненим, що це саме той знайомий. А ще жодна усмішка рідних не пройде повз твоїх очей.
Ми хотіли, щоб впевнених людей ставало все більше. Бо знаємо, що в тебе точно є друзі та знайомі, які не уявляють свого життя без окулярів чи лінз. Але ще більше тих, хто навідріз відмовляється від опитики й лише щуриться, аби краще бачити. Не треба так.
Коли отримуєш негативний досвід із неправильним рецептом, неякісними лінзами чи оправою, яка не личить, то просто зневірюєшся. Так і живеш із думкою, що «окуляри це не моє» або ж переконуєш себе, що «та й так нормально бачу».
Тому ми зробили все, щоби якомога більше людей дізналися про якісний сервіс та оптику. Сприймали окуляри, як стильний аксесуар, і не боялися вибирати оправу в онлайн.
Тримайся (У дужках), і світ буде чіткішим (точно-точно)
Неймінг
Дужки тримають у собі все найважливіше: цінні уточнення, прихований сенс і класні жартики. (У Дужках) теж тримають у собі все найголовніше — твій чіткий зір :)
Оновлений (У Дужках) створений, аби допомагати оченятам знаходити свої лінзи, а людям — почуватися впевнено.
Він про стиль, функціональність та комфорт. І йому довіряють.
Дизайн
Поки ми проходили безліч тестів для перевірки зору та сприйняття кольору, помітили, яким сучасним є обладнання. Це вже не ШБ та пластикова табличка, як у медпункті в наших старих школах. До того ж кидаються в очі незвичні геометричні форми та кілька основних відтінків, на яких базуються тести. Тож ми взяли це за основу айдентики.
Так з’явилися цікаві фігури, градієнти і фірмові дужки. Тепер ти можеш тренувати зір, слідкуючи за лініями на упаковках, пакетах та постерах (У Дужках).
SMM
Найстильніша сторінка оптики в Instagram (за нашим скромним баченням).
Фешн зйомки окулярів, вечірні прогулянки з ними і сніданки за чашкою кави. Їхнє життя теж цікаве :)
Сайт
(У Дужках) — комбо стилю та функціоналу, як і сам бренд.
На ньому хочеться залипнути та роздивлятися деталі, 3D анімації й оправи. Непогана виходить розминка для очей, поки шукаєш гарненькі окуляри.
І, звісно, ми знаємо, що шопитися легше зі смартфону. Тому приділили багато уваги мобільній версії сайту. Ми увімкнули свій перфекціонізм та зробили навігацію якомога простішою. Тож можна вибирати окуляри й у таксі, і в ліжечку о першій ночі, і разом із мамою (всі все побачать).
Хто робив?
Creative Director — Діма Корінь
Strategist — Ніка Громова
Рroject Manager — Анісія Стуканова
Tech Art Director — Денис Фартушний
Graphic Designer — Альона Пономаренко
Video Production — Антон Бессонов
Photographer — Анна Вітюк
Web Developer — Влад Літкович
SMM Manager — Олександра Волошина