“Жила-була дівчинка, робила собі спокійно скріни у сторіс, писала пости, і все ж було добре! Та ні – привіт, столиця і амбіції, які давно вилізли за межі моєї рудої голови.

І ви б знали, як я зараз боюся!!! Уявіть лише: близько 200 крутих людей в одному місці! Представники улюблених брендів, маркетологи, засновники, редактори глянців, фотографи, стилісти, блогери і просто друзі – усі ті, з ким ми працювали (працюємо або будемо працювати) і цінуємо нашу дружбу! І я така на сцені розповідаю, що ми тут задумали – лише від цієї думки хочеться знепритомніти!

Але я не одна! У мене класна команда, і одна леді обіцяла прикрити мій тил і взяти усе в свої руки, якщо я розплачуся там на сцені… Пишу, і мурашки по шкірі…

Я знаю, що можу більше! Я дуже хочу, щоб мій син мною пишався.

Моя дрім тім

Анічка! Саме вона відповідає вам зі сторінки @prentkovych_cooperation ! Веде діалоги з компаніями, домовляється про співпрацю і заповнює мені календар!

Іра! Моя права рука, ця жінка робить все!!! Ми разом з лютого! Починала з діректу! Пройшла зі мною все: налагодила усю структуру нашої роботи, а більшість проектів – це ідеї з її світлої голови! Її мозок генерує нереальну кількість інформації в хвилину, головне – встигнути впіймати круту думку, і тоді все виходить дуже класно! Я думаю ви й самі це бачите – працює без вихідних.

Марінка! Наша перфект офіс-гьорл! Єдина, хто знає, як працює кавова машина, організовує ідеальні вечірки, а вже скоро – ви зможете це перевірити! І вона максимально стресостійка: знає, що таке кошторис і де купити ідеальне пальто за 1000 грн.

Таня, тобто я, зібрала навколо себе супер талановитих людей! Вроді все)

Катя! Наша СММ, ох, і прийшлося нам її завойовувати, але ми це зробили! Наш ідеальний пазлик! Вона інша – приходить у офіс, коли ще нікого немає) Бо любить працювати в тиші, без зайвого хаосу, а у нас завжди все у вогні.

Маша! Наша мамуля, вичитає кожну дрібничку, створює ідеальні презентації! Наш супер менеджер, без якої нам було б дууууже важко.
Відчуваю, що скоро нам треба буде більший офіс, бо я вже віддала свій стіл і скромно проводжу час на дивані.”

 

С instagram Таня Пренткович